Kontakt

Adresa

INSTITUT ZA KRMNO BILJE
37251 Globoder, SRBIJA

Kontakti

Tel: +381 37 442 590
Tel: +381 37 681 362
Tel: +381 37 681 361
Tel-Fax: +381 37 441 295

Opšta služba: info@ikbks.com
Marketing služba: marketing@ikbks.com

Poljoprivredna apoteka „Rasadnik“

Tel: +381 37 423 863

Pun naziv INSTITUT ZA KRMNO BILJE – DRUŠTVO S OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU GLOBODER
PIB 104656232
Matični broj 20206861
Šifra delatnosti 7211
Naziv delatnosti Pretežna delatnost je Istraživanje i razvoj u biotehnologiji
HYPO ALPE-ADRIA-BANK a.d. 165-0000000009600-54
KOMERCIJALNA BANKA a.d. 205-0000000066660-25
KOMERCIJALNA BANKA a.d. 205-0000000178122-95
MINISTARSTVO FINANSIJA REPUBLIKE SRBIJE 840-0000000077723-50
SOCIETE GENERALE BANKA SRBIJA a.d. 275-0010222172702-23
AIK BANKA 105-70347-60
 KOMERCIJALNA BANKA a.d.  205-0070100325029-34
 KOMERCIJALNA BANKA a.d.  205-0070100417721-57

Dr Jasmina Radović

pomoćnik direkotra za nauku

Gordana Radivojević

dorada

Dejan Stanić

komercijalista

Ivica Kostić

komercijalista

Pišite nam…

(Polja obeležena zvezdicom * su obavezna)

Vaše ime *

Vaš email *

Vaša poruka

Anti Spam
captcha

Na vrh